KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9241158
nr 924 1158
Blandteknik
Lionel Peraux, flickporträtt, 36x23 (fuktskador)
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2014
kl 18:37:37
100 kr
150 kr
200 kr